Survival Mapa SkyblockPopis:
Začínate na malom ostrovčeku s obmedzenými zdrojmi. Táto mapa je veľká výzva, budete musieť využiť vašu kreativitu a všetky vaše minecraft skúsenosti na to aby ste tuto mapu zvládli.

Ako hrať tuto mapu
Zopár typov, ktoré vám pomôžu prežiť:
Hliny máte obmedzené množstvo, narábajte s ňou tak aby ste ju zbytočne nestrácali
Máte len jeden block lávy ak ju stratíte tak musíte reštartovať mapu
Spravte si pomocou vody a lávy cobblestone generátor

Inštalácia
Nainštalujte si buď klasický Skyblock alebo Skyzone mód. SkyZone je mód, ktorý vám vloží do minecraft nový generátor mapy, ktorý dokáže vytvoriť mapu podobnú skyblocku, v ktorej je ale o mnoho viac možnosti (the end, kone a mnoho ďalších) pričom je zachováva obtiažnosť klasického skyblocku.

Klasická Skyblock mapa
Oficiálna stránka
Stiahnite mapu: Survival Mapa Skyblock
Mapu rozbaľte do priečinku „%appdata%/.minecraft/saves“
Ak chcete aby ste sa správne oživovali na ostrovčeku tak si musíte stiahnuť opravenú verziu 1.6.2, ktorú si môžete stiahnuť tu. Rozbaľte a vložte ju do „%appdata%/.minecraft/versions“. Hru potom spustite cez launcher stlačte „edit profile“ a v kolonke version vyberte „release 1.6.2fallfix“ stlačte „save“ a spustite hru, medzi vašimi svetmi nájdite Skyblock a môžete hrať

SkyZone mód
Oficiálna stránka
Stiahnite si módnutu minecraft verziu 1.6.2SkyZone, rozbaľte ju a vložte do „%appdata%/.minecraft/versions“. Hru potom spustite cez launcher stlačte „edit profile“ a v kolonke version vyberte „release 1.6.2skyzone“ stlačte „save“ a spustite hru, medzi vašimi svetmi nájdite Skyblock a môžete hrať. Vytvorenú mapu musíte hrávať zo skyzone verziou inač sa vám mapa pokazí.

Online Skyblock:
Skyblock môžete hrať aj na multiplayer serveroch, nejaké skyblock servery môžete najsť v našom zozname serverov.

PvP mapa The Walls

Popis:
Mapa je rozdelená pieskovým múrom na štyri časti, v každej časti je jeden tým. Týmy majú 15/30/50 min (čas záleží od verzie mapy) na to aby sa pripravili na boj, keď prejde tento čas tak pieskový múr spadne a hráči môžu bojovať.

Ako hrať tuto mapu
Máte naozaj málo času, snažte sa ho využiť čo najefektívnejšie. Po mape sú skryté truhlice, v ktorých môžete nájsť užitočné veci. Buďte kreatívny, môžete postaviť nejaké pasce, jednoduché stavby, ktoré vám pomôžu bojovať proti ostatným hráčom, snažte sa tiež naťažiť čo najviac železa poprípade diamantov aby ste si mohli vyrobiť zbrane a brnenia, tiež nezabudnite na jedlo. Čo bude vaša hlavná priorita je len na vás, času máte naozaj málo a nedá sa všetko stihnúť 🙂

Na stiahnutie:
PvP mapa The Walls (sú tam všetky 3 verzie mapy)

Survival horror mapa

Ako hrať tuto mapu
Ako prvé sa vyspite, potom zoberte zopár kamenných mečov a stlačte tlačítko start.
Pozabijajte monštrá, keď prestanú svietiť svetlá tak choďte spustiť generátor do búdy pri dome (spustíte ho rýchlym stláčaním tlačítka až kým nezačnú blikať svetla v dome).
Choďte znova do domu a nájdite tlačítko breaker tým opravíte svetlá.
Po chvíli svetlá znova zhasnú, znova choďte spustiť generátor… takto pokračujte až kým neprejdete všetkých 25 vĺn.

Na stiahnutie:
Survival horror mapa

Tuto mapu môžete hrať aj v multiplayery.